Riad Abrar 2

Riad Abrar 2 Marrakesh ligt in de wijk Medina in Marrakesh, op afstand van 2 km tot cultuurgerichte attracties zoals Musée Yves Saint Laurent Marrakech. Deze riad met 8 kamers biedt zowel een privétuin als ook gratis privéparkeerplaatsen.

Dit pand beschikt over kamers met een apart toilet en een douche, evenals een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Sommige kamers beschikken over een privébadkamer.

Le Pain Quotidien Bab Taghzout is op maar 1 km verderop.

Dit hotel is gelegen op een korte afstand van Ali Ben Youssef Medersa. Bezienswaardigheden binnen 10 minuten met de auto weg van het pand in Marrakesh zijn onder andere de Koutoubia-moskee. Dit hotel in Marrakesh is 7 km verwijderd van Medina van Marrakesh gelegen. Er is de Arset El Malak bushalte vlakbij Riad Abrar 2, op wandelafstand van 10 minuten.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Riad Abrar 2 Marrakesh
Rid Kalim
Mobiele prijsaanbieding

Rid Kalim

36 m van de accommodatie
USD 239 USD 215
per nacht
Riad Lamalika
Mobiele prijsaanbieding

Riad Lamalika

9.5
Voortreffelijk 234 beoordelingen
162 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
Riad Ghita Exclusif 15 Min De Jemaa El Fnaa
Mobiele prijsaanbieding

Riad Ghita Exclusif 15 Min De Jemaa El Fnaa

7.0
Goed 1 beoordeling
227 m van de accommodatie
USD 172 USD 155
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 13:00
    Veelgestelde vragen
    • 🕌
      Welke bezienswaardigheden kunnen we niet ver van Riad Abrar 2 bezoeken?
      Gasten kunnen Medina van Marrakesh bezoeken aangezien het op 7 km afstand van Riad Abrar 2 is.
    • Is de luchthaven dichtbij Riad Abrar 2?
      Riad Abrar 2 ligt binnen 10 km van de luchthaven Marrakech Menara en kan worden bereikt met 15-minuten rijden.
    • Is parkeren bij Riad Abrar 2 gratis?
      Ja, tijdens je verblijf in Riad Abrar 2 kun je je auto gratis laten staan op gratis privéparkeerplaatsen.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er beschikbaar bij dit hotel in Marrakesh?
      Dit hotel in Marrakesh omvat een flatscreen TV met satellietzenders in sommige kamers.
    • 🔤
      Welke talen spreekt het personeel van dit hotel in Marrakesh?
      Het personeel van dit hotel in Marrakesh kan Italiaans, Engels en Spaans spreken.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Riad Abrar 2 Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten